foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zapraszamy...
... jeżeli jesteś kobietą i mierzysz minimum 180 cm wzrostu lub mężczyzną o wzroście minimum 190 cm, to dobrze trafiłaś/eś, jesteś na stronie Stowarzyszenia Ogólnopolski Klub Wysokich.więcej...

Jesteśmy wśród wysokich od 1968 roku, zorganizowaliśmy kilkadziesiąt Balów Wysokich o zasięgu międzynarodowym i ogólnopolskim, regionalnych imprez kulturalnych, poznaliśmy większość najciekawszych miejsc w Polsce, bawimy się i integrujemy na „wysokim" poziomie, naszą wizytówką jest coroczny wybór najwyższej uczestniczki i najwyższego uczestnika Balu Wysokich.

Mamy pomysły jak integrować wysokich ale chcemy wspólnie w Twoim aktywnym udziałem budować teraźniejszość i tworzyć przyszłość tego Klubu, czekamy na Twój entuzjazm, podziel się z nami swoimi doświadczeniami, kompleksy pora rzucić precz...gdy długie są kończyny wejść można na wyżyny i to jest fajna rzecz.

Jeżeli jesteś kobietą i mierzysz minimum 180 cm wzrostu lub mężczyzną o wzroście minimum 190 cm, to dobrze trafiłaś/eś, jesteś na stronie Ogólnopolskiego Klubu Wysokich.

Zapraszamy Cię na naszą stronę, znajdziesz tu niezapomnianą atmosferę i nietuzinkowych ludzi, sama/sam zdecydujesz czy warto z nami na dłużej zostać.

Czekamy na Ciebie.

Dołącz do nas.

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.